Medewerkers

De adviseurs van HBR AdviesCentrum maken werk van een goed advies. Dat begint bij een gesprek om uw persoonlijke situatie te inventariseren. Op basis hiervan wordt uitgebreid onderzocht wat voor u de best passende oplossing is. Dit vereist veel vakkennis, ervaring en up-to-date kennis van de markt. Onze adviseurs zitten dus regelmatig achter de studieboeken om hun kennis actueel te houden, zodat wij u van een goed advies te kunnen blijven voorzien.

Maak hieronder kennis met onze adviseurs en ondersteunende medewerkers:


Jan Brandenburg

Jan Brandenburg

Directeur jan@hbr.nl
Roel van den Heuvel

Roel van den Heuvel

Directeur roel@hbr.nl
Agnetha van der Linden

Agnetha van der Linden

Directeur HBR Pensioen B.V. (Pensioenspecialist) agnetha@hbrpensioen.nl 023-5221038
Ruud Rooker

Ruud Rooker

Commercieel manager en pensioenspecialist ruud@hbrbranche.nl 023-5221029
Brian Gal

Brian Gal

Senior Accountmanager en pensioenspecialist brian@hbrbranche.nl 023-5221047
Alex Brandenburg

Alex Brandenburg

Accountmanager en pensioenspecialist alex@hbr.nl 023-5221027
Richard Molenaar

Richard Molenaar

Relatiebeheerder richard@hbr.nl 023-5221023
Robin van der Velden

Robin van der Velden

Relatiebeheerder robin@hbr.nl 023-5221049
Esmée van der Galiën

Esmée van der Galiën

Relatiebeheerder esmee@hbr.nl 023-5221042
Hichem Khachnaoui

Hichem Khachnaoui

Relatiebeheerder hichem@hbr.nl 023-5221039
Suzanne Koopmans

Suzanne Koopmans

Schadespecialist en manager schadeafdeling suzanne@hbr.nl 023-5221022
Irene Bernardt

Irene Bernardt

Schadespecialist irene@hbr.nl 023-5221021
Michele Kroon

Michele Kroon

Schadespecialist michele@hbr.nl 023-5221024
Mirjam Heijne

Mirjam Heijne

Volmachtmedewerkster mirjam@hzbvolmacht.nl
Simone Looij

Simone Looij

Volmachtmedewerkster simone@hzbvolmacht.nl
Wioletta de Graaf

Wioletta de Graaf

Financiële administratie wioletta@hbr.nl

Janneke de Krijger

Financiële administratie janneke@hbr.nl
Annelieke Luyten

Annelieke Luyten

Backoffice annelieke@hbr.nl
Mike Brandenburg

Mike Brandenburg

Backoffice mike@hbr.nl

Edwin Smit

Directeur Carter administratie & Fiscaal advies edwin@carterfiscaal.nl 023-5221030
Erwin de Boer

Erwin de Boer

Register Belastingadviseur erwin@carterfiscaal.nl 023-5221030
René Tuinenburg

René Tuinenburg

Hoofd administratie renet@carterfiscaal.nl 023-5221046
Daniëlle Eelman

Daniëlle Eelman

Loonspecialist danielle@carterfiscaal.nl 023-5221037
Ellen Stork

Ellen Stork

Administratie Carter Administratie & Fiscaal Advies ellen@carterfiscaal.nl 023-5221034

Marjan Heppener

Administratie marjan@carterfiscaal.nl 023-5221028